Sayın Kadın Girişimcilerimiz,

11-13 Kasım 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek olan “Sephora & KAGİDER Kozmetik ve Güzellik Sektöründe Kadın Girişimcileri Geliştirme Hızlandırma Programı’’ için aşağıdaki bilgilendirmeleri dikkatlice okumanızı rica ederiz.

Bir mail adresi ile aynı anda bir kişi katılabileceği için mail adresinizi kimse ile paylaşmamanız önemlidir.

Toplantımızı canlı izleyebilmeniz için, https://zoom.us/download linkinde bulunan Zoom programını, Zoom Client for Meetings kısmından Download etmeniz gerekmektedir.

Eğitim programımıza sorunsuz katılabilmeniz için “Sephora & KAGİDER Kozmetik ve Güzellik Sektöründe Kadın Girişimcileri Geliştirme Hızlandırma Programı’’na kayıt olduğunuz mail adresi ile Zoom programına üye olmanız gerekmektedir. Zoom üyeliği ücretsizdir.

Zoom programında isim ve soyisminiz görünmeli. Farklı isimler veya nickler kullananlar yabancı olarak algılanıp engellenecektir.

Toplantımızı sağlıklı izleyebilmeniz için bağlantı kurduğunuz internetin hızı önemlidir. Bu sebepten aynı anda farklı sitelere girmemenizi, video izlememenizi, dosya indirimi veya yüklenmesi gibi hızınızı yavaşlatacak işlemleri yapmamanızı öneririz.

11 Kasım Çarşamba 09:30-10:00 saatleri arası sayfamızda test yayını olacaktır. Bu saatlerde giriş yapıp bağlantınızı, ses ve görüntünüzü kontrol etmenizi herhangi bir sorunda aşağıdaki iletişim numaraları ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

Acil durumlarda aşağıdaki Whatsapp iletişim hattından yetkili kişilere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp İletişim Destek Hattı

Zoom Destek: Taylan Özgün Barışık – 0530 469 12 10

E-Kongre Destek: Cem Çataltepe – 0530 601 08 37

KAGİDER Destek: ofis@kagider.org

Toplantımız ile ilgili sosyal medya paylaşımlarınız bizler için değerli olup, aşağıdaki hashtaglerimizi kullandığınızda bizlerde sizlerin paylaşımlarını yapacağımız video ve sosyal medya paylaşımlarımızda kullanabiliriz.

#kadingirisimcileringucu #sephorastands  #SephoraTurkiye #Kagider

ÖNEMLİ: Katılım sertifikamızı alabilmeniz için tüm eğitimlerimize katılma zorunluluğu gerekmektedir. Herhangi bir eğitimimize katılmadığı tespit edilen katılımcılarımızın sisteme girişleri engellenip, programa katılımları iptal edilecektir.

Katılım sertifikalarınız, sistemden katılımınız kontrol edildikten sonra mail adreslerinize dijital olarak gönderilecektir.

Şimdiden tüm kadın girişimcilerimize önümüzdeki 3 gün boyunca keyifli, başarılı ve yeni hedefler oluşturacağı bir programı diliyoruz.

Sephora & KAGİDER “Kozmetik ve Güzellik Sektöründe Kadın Girişimcileri Geliştirme Hızlandırma Programı” Ekibi